VILL DU VETA MER?
Kontakta våra rådgivare nedan eller maila oss på info@ghostcompetence.se.

Adress Skellefteåkontoret

Trädgårdsgatan 8
931 31 Skellefteå
1 trappa

Adress Luleåkontoret

Storgatan 30
97232 Luleå
5 trappor

 

Ghost Competence Skellefteå

Affärsområdesansvarig

Sandra Hägg

Affärsområdesansvarig
sandra@ghostcompetence.se
070-669 85 72
LinkedIn logo

Projektledare

Niklas Vikström

Projektledare
niklas.vikstrom@ghostcompetence.se
073–828 85 47

 

Ghost Competence Luleå

Kontorschef/Kundansvarig

Marcus Skårman

Kontorschef/Kundansvarig
marcus@ghostcompetence.se
070-669 88 62
LinkedIn logo

Konsultchef

Maria Lundgren

Konsultchef
maria@ghostcompetence.se
070-665 43 23

Kundansvarig

Niklas Lindfors

Kundansvarig
niklas@ghostcompetence.se
070-555 22 31
LinkedIn logo

Ghost Competence Umeå

Marknadschef

Mikael Englund

Marknadschef
mikael@ghostcompetence.se
070-518 99 10

Digital marknadsföring och webbutveckling

Jonas Svedin

Digital marknadsföring och webbutveckling
jonas@ghostcompetence.se
070-341 43 65
LinkedIn logo

Ghost Competence Stockholm

Projektledare

Natasja Biasi

Projektledare
natasja@ghostcompetence.se
070-669 82 04
LinkedIn logo

 

100% lokal

För att kunna vara din lokala kompetenspartner behöver vi finnas där du är. Med våra rötter i Skellefteå, Luleå och Umeå, verkar vi för att skapa och bibehålla så många arbetstillfällen som möjligt i Norrland.
Med passion, ansvar och prestigelöshet närmar vi oss ödmjukt våra kunders behov och utmaningar att hitta de mest kompetenta medarbetarna.
Genom lokal närvaro har vi full koll på rätt kompetens för ditt företag.